بلو استکس شبیه ساز اندروید برای ویندوز BlueStacks5.8.100.1036

بلواستکس

یک راه حل نرم افزاری آسان برای استفاده و در عین حال قدرتمند است که برای اجرای برنامه های اندروید دقیقاً بر روی دستگاه ویندوز شما طراحی شده است. BlueStacks با داشتن یک موتور شبیه‌سازی بسیار مؤثر، به لطف رویکرد کاربر پسند خود، همه چیز را برای همه نوع کاربران، چه مبتدی یا با دانش کامپیوتری بیشتر، آسان می‌کند، تحت تأثیر قرار می‌دهد.

یکی از بهترین چیزها در مورد BlueStacks این است که برنامه های اندروید را به صورت تمام صفحه، با زمان بارگذاری بسیار سریع و بدون هیچ خطایی اجرا می کند. بیشتر بازی‌ها را می‌توان با ماوس کنترل کرد، درست مانند کاری که در تلفن همراه با صفحه لمسی معمولی خود انجام می‌دهید.

به طور کلی، BlueStacks یک نرم افزار موثر است که طعم برنامه های اندروید را در رایانه شما به ارمغان می آورد. اگرچه این مجموعه از برنامه های بزرگی برخوردار نیست، اما همچنان راه خوبی برای آزمایش برخی از عناوین محبوب تلفن همراه در رایانه شخصی است.

در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی “BlueStacks” آورده شده است: – برنامه های اندروید را سریع و تمام صفحه پخش کنید. – برنامه های مورد علاقه خود را با استفاده از BlueStacks Cloud Connect از تلفن Android خود به رایانه شخصی خود فشار دهید.

10 برنامه از پیش بارگذاری شده را “خارج از جعبه” اجرا کنید. – حداکثر 26 برنامه مورد علاقه خود را نصب کنید. – ممکن است روی نت بوک ها و تبلت های قدیمی سریع کار نکند